Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Mesaj de la executor pentru credit
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Mesaj de la executor pentru credit

Buna ziua as dori sa stiu eu am un credit la banca si seful meu a primit un mesaj de la executor sa imi opreasca 4milioane era vb sa imi opreasca pe luna aprilie si nu mia oprit si seful meu a scos bani de el si a dat 4milioane si acum vrea sa imi opreasca 8milioane si salariul meu este de 12milioane
Eu am vorbit cu banca sa imi opreasca 3milioane da si nu mi se pare corect ce a facut seful meu .ma numesc Popescu Alina
george-neagu, moderator
Daca opreste 8 milioane este grav...!!! atata timp cat executarea este pentru 4 milioane.....
Pot sa va sun la ora 9