Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa auto

Daca am depus cererea de restituire a timbrului de mediu si am număr de înregistrare de la administratia financiara dar între timp vând mașina, mai pot primi banii înapoi?
Multumesc
dana4max, utilizator