avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 583 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... examen definitivat consilier juridic
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

examen definitivat consilier juridic

Buna ziua, imi poate spune cineva daca a dat examenul de definitivat la CCJ Bucuresti, cum e examenul ? pe ce ar trebui sa ma bazez mai mult cand invat, cate intrebari sunt,, cam ce fel de intrebari.
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cristina1234p , utilizator 10:59, 18 Aprilie 2022
as dori cateva grile pentru examenul de definitivat consilier juridic
Buna ziua, ati aflat cum este examenul de definitivat la CCJ Bucureti?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Definitivat consilier juridic Juridika Juridika Buna ziua. As dori sa stiu daca inscrierea unui consilier juridic in Uniune dupa 7 ani de vechime in sistemul privat, mai atrage dupa sine sustinerea ... (vezi toată discuția)
Examen barou pentru persoane cu vechime juridica de 5 ani ContSters116443 ContSters116443 Buna ziua, Pe site-ul Baroului Bucuresti am citit ca, in perioada 17-21.11.2010, va fi organizat examenul de intrare in profesie (ca definitiv), al celor ce ... (vezi toată discuția)
Cum pot demonstra ca sunt consilier juridic definitiv? MONICAVASILE MONICAVASILE Am nevoie de ajutorul dumneavostra,sunt angajata de 4 ani cu cmi,la o societate comerciala in functia de consilier juridic,intrebarea mea este urmatoarea:in ... (vezi toată discuția)