Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... examen definitivat consilier juridic
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

examen definitivat consilier juridic

Buna ziua, imi poate spune cineva daca a dat examenul de definitivat la CCJ Bucuresti, cum e examenul ? pe ce ar trebui sa ma bazez mai mult cand invat, cate intrebari sunt,, cam ce fel de intrebari.
Multumesc
as dori cateva grile pentru examenul de definitivat consilier juridic
Buna ziua, ati aflat cum este examenul de definitivat la CCJ Bucureti?