avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 203 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... indemnizatie crestere copil, in cazul in care am ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

indemnizatie crestere copil, in cazul in care am accesat fonduri UE

Buna ziua!

Sunt insarcinata in 6 luni, lucrez de 2 ani la o institutie privata si intentionez sa depun un dosar pentru accesare fonduri europene, prin masura 6.1, "instalare tineri fermieri".

Mentionez faptul ca de 1 an, am un II (Intreprindere Individuala), in domeniul culturii cerealelor.

Intrebarea mea este, daca dupa nastere, mai pot beneficia de indemnizatia pt crestere copil, daca accesez fonduri UE?

Alte discuții în legătură

Masura 112 adipro adipro Buna seara, As dori sa accesez fonduri europene pe masura 112 , insa fosta mea sotie in perioada cand eram casatoriti a beneficiat de aceasta masura. Este ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene cultivare grau gruianuandreeaeugenia gruianuandreeaeugenia lucrez 50,65ha,am semanat 30ha cu grau,in toamna 2011,cu nu pot depune proiect pe masura 112,sant considerat neeligibil, nu am istoric rol APIA. (vezi toată discuția)
Fonduri europene masura 6.1 florentinadaniela florentinadaniela Buna seara, Doresc sa infiintez o cultura de plante medicinale (in special galbenele), se pot accesa fonduri prin masura 6.1-instalarea tinerilor ... (vezi toată discuția)