Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Inscrisuri certificate pentru conformitate cu ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Inscrisuri certificate pentru conformitate cu originalul

In instanta se pot folosi inscrisuri primite pe fax sau pe e-mail? Pot acestea fi acestea semnate conform cu originalul?
Se conformează cu datele furnizate de către.... (client).
La fel se procedează cu înscrisurile primite pe mail sau alte surse de transmisie prin intermediul internetului.
Astfel, răspunderea și o asuma clientul sau... Expeditorul faxul-ui, sms-ului etc
Multumesc.