Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Protecția datelor cu caracter personal
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Protecția datelor cu caracter personal

Buna ziua. O societate comerciale care comercializează materiale de construcții trebuie sa ceara acordul persoanelor pentru care se întocmește factura, in vederea protejării datelor cu caracter personal? Trebuie sa se înregistreze la ANSDPC? Singurele date personale folosite sunt cele necesare întocmirii facturilor si avizelor de însoțire a mărfii.
~ Conținut șters la cerere ~