Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pt un contract de 2 ore
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pt un contract de 2 ore

Buna ziua,lucreaz la o firma cu contract de 8 ore,dar vreau sa ma angajez pt al 2 lea loc de munca cu 2 ore. Cat trebui sa plateasca darile catre stat pt acest contract de 2 ore.Va rog sa ma ajutati cu un raspuns.
Se platesc la valoarea salariului prevazut in c.i.m.
Dar cat anume?
10% CASS, 25% CAS, 10% impozit.
elenazan, utilizator