Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... valabilitate scrisoare medicală
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

valabilitate scrisoare medicală

Bună seara! Vă rog frumos dacă poate cineva să-mi spună care este termenul de valabilitate a scrisorii medicale emisă de medicul specialist către medicul de familie în vederea prescrierii rețetei compensate 100%în cazul în care diagnosticul este boala Parkinson . Menționez că medicația este Azilect , Isicom, și Rolpryna și gradul de handicap accentuat cu revizuire la doi ani. Vă mulțumesc.
Gasiti informatii aici despre termenul de valabilitatea al unei scrisori medicale: [ link extern ] /