Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Copyright infringement
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Copyright infringement

Buna ziua,

Am primit un mail de la un avocat din germanía in legatura cu o poza postata pe siteul meu. Poza a fost scoasa, nu mi-a adus nici un venit, insa avocatul cere despagubiri si ma ameninta cu datul in judecata. Este cineva care ma poate ajuta?
Regulament Forum Avocatnet.ro

2.8. În spațiul public al forumului (în topicuri) nu se stabilesc relații profesionale între cel care întreabă și cel care răspunde. Consultanții pot fi contactați folosind butoanele SUNĂ, EMAIL, iar ofertele de servicii se fac prin mesageria privată.