avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 484 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Spor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Spor

Sunt asistent medical in ambulatoriu și a și dori sa mă ajutați să formulez o cerere pt spor
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:38, 20 Iunie 2018
De ce este nevoie sa faceti cerere ?
Sporurile la salariu sunt cele stabilite prin Regulamentul cadru de acordare sporuri pentru functia bugetara sanatate si asistenta sociala aprobat prin HG nr. 153/ 29.03.2018 si se mentioneaza in contractul individual de munca.
Sorurile se acorda conform criteriilor stabilite in regulament de catre angajator.
Nu mai deschideti mai multe topicuri cu acelasi subiect.

In caz contrar, acestea ,chiar daca ati primit raspunsuri , vor fi sterse conform Regulamentului acestui Forum (pct. 3.3.).
www.avocatnet.ro/forum/main/...


Topic initial deschis
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Ultima modificare: Miercuri, 20 Iunie 2018
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pediculoza in scoala. parinte2018 parinte2018 Va rog sa imi raspundeti la intrebarea , cine poate fi tras la raspundere in cazul infestarii colective la scoala cu pediculoza, avand in vedere ca de fiecare ... (vezi toată discuția)
CĂtre site-ul acesta undita undita Va rog să-mi spuneți cărui fapt îmi este îngrădit întrebarea care am pusa în urma cu câteva ore??? Mi se pare o discriminare????? (vezi toată discuția)
Burse de studiu Elenauj Elenauj Buna ziua! Urmez studiile de master la taxa si am media 10 pe anul acesta. La facultatea pe care o urmez nu se dau burse pentru studentii la taxa. Este ... (vezi toată discuția)