avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 580 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro 1.000 de experiente Avocatnet.ro. Ajuta si tu!
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

1.000 de experiente Avocatnet.ro. Ajuta si tu!

Ajutati-ne sa strangem 1.000 de pareri / experiente despre Avocatnet.ro. Cu aceste texte vom intampina in viitor oamenii care vor sa se inscrie in site si care nu stiu cu ce i-ar ajuta Avocatnet.ro.

V-a fost util? V-ati facut prieteni? Ati castigat ceva prin aderarea la comunitatea Avocatnet.ro? Impartasiti-le si altora din experientele pe care le-ati trait in acest site.

Apelam la ajutorul comunitatii pentru simplul motiv ca povestile adevarate scrise de cei care au trait deja experienta Avocatnet.ro sunt mult mai importante decat frazele goale scrise de cineva ca prezentare a unui concept abstract.

Va multumim anticipat pentru ajutor si pentru faptul ca imprastiati vestea acestei campanii. Si va vom tine la curent cu numarul de recenzii care s-au strans in acest forum.

Tinta este 1.000. Si speram sa o atingem pana la finalul anului.

Multumim. =D>
Achiesez la opiniile exprimate de colegii mei antevorbitori=D>
As mai adauga ca, acest site, cel putin in paginile de forum, este o adevarata agora, un loc de intalnire a persoanelor ce au probleme de natura juridica cu persoanele calificate si atestate sa le ofere solutii
avocatnet.ro este un site datorita caruia am reusit sa inteleg multe probleme neclare dpdv juridic datorita interactiunii cu mai multi userii avind conceptii diferite asupra aceleiasi probleme. astfel am invatat ca este bine sa te pui si in situatia diametral opusa si in posturi intermediare, si sa intelegi si acele moduri de gindire. pentru ca "intre alb si negru mai exista si nuante de gri"
avocatnet.ro este un site plin de informatii utile oricarui utilizator, in care gasesti informati juridice utile si sfaturi utile, precum si documente oficiale la indemina
din pacate, am si un repros. anumite persoane, in loc sai remedieze anumite defecte aparute pe site, le ascund sub pres, stergind mesaje incomode datorita faptului ca acele persoane au aratat ca nimeni nu este perfect. intr-un fel asta cam seamana a cenzura.
Este site-ul in care am intalnit oameni nefericiti, oameni in pragul disperarii si care au mai gasit puterea sa-ti spuna un "multumesc" daca te-ai straduit sa-i deslusesti problema si sa-i oferi o rezolvare.

Site-ul care ne arata cum e lumea de azi si in care descoperim, contrar parerii cotidiene, ca nu e totul pierdut!

Site-ul unde unii napastuiti de semenii lor isi gasesc o speranta sau poate chiar isi schimba parerea pe care o doreau confirmata.

Site-ul de pe care foarte putini pleaca suparati....si nu sunt convinsa ca nu revin sub alt ID, dar de pe acelasi IP :)
De ce mi-as deschide blog , daca exista Avocatnet

Am scris apreciativ pentru 1000 de puncte .
Daca o sa va uitati in urma, am scris cam de trei ori...
O sa va scriu din nou :
De prostiile mele sunt satula ! Mai vreau sa le citesc si pe-a altora !
Sper sa aveti simtul umorului !!!
Sunt de pe sectiunea "discutii diverse " > "epigrame "

maran corina

PS - Cand ma trezesc , deschid ca sa va dau binete ! Cand il inchid sa stiti ca va urez o seara buna !


La multi ani, in fiecare zi !=D>

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

De ce imi place avocatnet.ro Paula Tudor Paula Tudor Pentru ca fiecaruia ne place sa ni se spuna macar din cand in cand cat de mult suntem apreciati şi iubiti, haideti sa-i spunem [i]avocatnet.ro [/i]- ului cat ... (vezi toată discuția)
Ce fac cand intru pe avocatnet.ro - monolog ContSters98240 ContSters98240 Buna dimineata! Ca utilizator cu ceva experienta pe acest site, in primul rand ma uit la statusurile prietenilor apoi la ceea ce ei au scris de cand nu am ... (vezi toată discuția)