Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... cand sunt intr-o pensiune in regim de inchiriere , ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

cand sunt intr-o pensiune in regim de inchiriere , este permis sa se controleze in frigider?

buna seara , de curand m am mutat intro locatie de trei stele , si am observat ca tot se umbla in frigider , mai ales la temperatura , este legal asa ceva ?
Cei mai in masura sa va raspunda sunt cei din conducerea locatiei unde v-ati mutat