avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 160 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... cand sunt intr-o pensiune in regim de inchiriere , ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

cand sunt intr-o pensiune in regim de inchiriere , este permis sa se controleze in frigider?

buna seara , de curand m am mutat intro locatie de trei stele , si am observat ca tot se umbla in frigider , mai ales la temperatura , este legal asa ceva ?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 21:16, 6 August 2018
Cei mai in masura sa va raspunda sunt cei din conducerea locatiei unde v-ati mutat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Apartament in chirie cu probleme grave Andrei toader Andrei toader Buna seara, am o întrebare va rog sunt un tânăr de 22 de ani iar acum este prima data pentru mine când m am mutat. Apartamentul la vizionare a fost Okay ... (vezi toată discuția)
Contract anl elf14 elf14 Buna ziua. Am un contract de inchiriere, pe numele meu, pentru un apartamant ANL. La acea data eram singura. Recent, m-am casatorit, am luat numele sotului si ... (vezi toată discuția)
Probleme cu proprietarul IdkMan IdkMan Buna ziua , m-am mutat in chirie de curand cu contract pe un an si proprietarul dupa o luna si ceva de chirie a intrat in apartament fara sa ma anunte de 2 ori ... (vezi toată discuția)