Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... SRL pensionar, Start Up Nation
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

SRL pensionar, Start Up Nation

Buna ziua, sunt pensionar gr lll pe caz de boala. Pot infiinta o firma ca SRL, pentru accesarea fondurilor europene in vederea infiintarii unui studio foto, prin programul Start Up Nation ?
Da, aveti aceasta posibilitate.