Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Sediu social
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Sediu social

Buna ziua, am o situatie putin ciudata, doresc sa infiintez o firma noua (SRL) in Bucuresti,am stabilit ca sediul social o sa fie pe strada Mircea Vulcanescu, problema este ca in actele imobilului apare denumirea veche a strazii (Stefan Furtuna)
, inteleg am nevoie de un act care sa dovedeasca schimbarea denumirii strazii. Imi puteti spune, va rog, de unde se poate elibera acest act? Multumesc
Solicitati adeverinta de la Primaria Capitalei