avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1674 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Situatii financiare interimare 2018
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Situatii financiare interimare 2018

Buna ziua,

Am o societate la care am repartizat dividende in trimestrul al treilea 2018 si trebuie intocmite situatiile fin interimare. In PDF - ul de la ANAF ...in fisierul arhiva zip trebuie anexate: situatia pozitiei financiare, situatia rezultatului global si notele anexa la bilant. Cine ar trebuii sa intocmeasca toate acestea daca societatea nu are obligatia auditarii?

Multumesc
Ultima modificare: Miercuri, 31 Octombrie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 11:53, 31 Octombrie 2018
Contabilul autorizat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce anexe ar trebui să cuprindă arhiva zip a situațiilor financiare interimare? ionela11 ionela11 Buna ziua, Ce anexe ar trebuii sa cuprinda arhiva zip a sit. fin interimare? In instructiunile de completare spune ceva de situatia pozitiei financiare si a ... (vezi toată discuția)
Situatii financiare interimare - repartizare dividende trimestrial ionela11 ionela11 Buna ziua, A aparut pdf -ul pe ANAF cu situatiile fin interimare care ar trebuii sa il intocmesc daca am repartizat dividende trimestrial?...De cine ar ... (vezi toată discuția)
Depunere bilant on-line claudiaP claudiaP Buna dimineata, Spuneti-mi va rog pentru depunerea bilantului on -line anexele mele sunt intocmite in word. Acestea trebuiesc semnate de catre administrator ... (vezi toată discuția)