Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Situatii financiare interimare 2018
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Situatii financiare interimare 2018

Buna ziua,

Am o societate la care am repartizat dividende in trimestrul al treilea 2018 si trebuie intocmite situatiile fin interimare. In PDF - ul de la ANAF ...in fisierul arhiva zip trebuie anexate: situatia pozitiei financiare, situatia rezultatului global si notele anexa la bilant. Cine ar trebuii sa intocmeasca toate acestea daca societatea nu are obligatia auditarii?

Multumesc
george-neagu, moderator
Contabilul autorizat.