Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... De ce nu figurez ca asigurat
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

De ce nu figurez ca asigurat

Buna ziua,am încheiat contractul de muncă luna trecută pe 3 însă nu apar ca asigurat.
E si normal sa nu apareti, termenul pentru depunerea D112 si plata contributiilor aferente lunii trecute este 25.11, abia dupa aceasta data ANAF-ul actualizeaza informatiile.
Ati mai deschis un topic pe acest subiect unde ati primit raspuns
www.avocatnet.ro/forum/discu...