avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 229 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... De ce nu figurez ca asigurat
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

De ce nu figurez ca asigurat

Buna ziua,am încheiat contractul de muncă luna trecută pe 3 însă nu apar ca asigurat.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:13, 15 Noiembrie 2018
E si normal sa nu apareti, termenul pentru depunerea D112 si plata contributiilor aferente lunii trecute este 25.11, abia dupa aceasta data ANAF-ul actualizeaza informatiile.
Ati mai deschis un topic pe acest subiect unde ati primit raspuns
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Problema revisal/anaf d112 octavianmateo96 octavianmateo96 Buna ziua. Intampin si eu cateva probleme si ar fi minunat sa ma puteti ajuta/lamurii daca ati trecut prin probleme de genul ... Lucrez de 4 luni la firma ... (vezi toată discuția)
Buna seara,,sunt o pensionară am avut venituri din aplicarea ... asedy asedy Buna seara,,sunt o pensionară Am avut venituri din aplicarea unui Brevet de invenție in 1998.Vă rog să-mi spuneți dacă atunci cf.Legii ,se plăteau sau ... (vezi toată discuția)