Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare

Un inginer poate fi angajat ca tehnician, daca nu gaseste de lucru potrivit pregatirii lui? Multumesc.
Dupa parerea mea, poate fi angajat, mai ales daca functia de tehnician este in specialitatea in care este inginer.
Dacă se descurca pe o astfel de funcție, poate fi angajat.