avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 748 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Din ce an este obligatoriu testul de insorire la o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Din ce an este obligatoriu testul de insorire la o autorizatie de constructie.

Din ce an este obligatoriu testul de insorire la o autorizatie de constructie.
Ma intereseaza si legea care obliga emitentul autorizatiei sa ia in calcul, obligatoriu, testul de insorire la emiterea autorizatiei.

Multumesc tuturor de raspunsuri.
Ultima modificare: Luni, 14 Ianuarie 2019
bysnis, utilizator
Cel mai recent răspuns: bysnis , utilizator 15:25, 8 Februarie 2019
Nimeni !!!!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Constructie casa danabode danabode am o autorizatie de casa obtinuta in noiembrie 2011,as vrea sa stiu ce se intampla daca nu INCEP sa construiesc intr-un an de zile de la primirea autorizariei. ... (vezi toată discuția)
Care este termenul la care poti ridica o autorizatie de constructie? flmanciu flmanciu In luna februarie a acestui an (2010) am depus dosarele cu toate formalitatile necesare, in vederea obtinerii unei autorizatii de constructie. De asemenea am ... (vezi toată discuția)
Trebuie revizuite o autorizatie de constructie, daca receptia lucrarii s-a facut dupa 17 ani !? bysnis bysnis Trebuie revizuite o autorizatie de constructie, daca receptia lucrarii s-a facut dupa 17 ani de la emiterea autorizatiei!?.. si daca autorizatia de constructie ... (vezi toată discuția)