Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Din ce an este obligatoriu testul de insorire la o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Din ce an este obligatoriu testul de insorire la o autorizatie de constructie.

Ma intereseaza si legea care obliga emitentul autorizatiei sa ia in calcul, obligatoriu, testul de insorire la emiterea autorizatiei.

Multumesc tuturor de raspunsuri.
bysnis, utilizator
Nimeni !!!!