avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 556 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Site-ul Inalteti Curti de Casatiei si Justitie nu ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Site-ul Inalteti Curti de Casatiei si Justitie nu merge

Site-ul Inalteti Curti de Casatiei si Justitie nu merge, merge doar cu parola si user. Unde pot gasi procesele care s-au judecat la Inalta Curte de Casatie si Justitie inainte de 2009 in materie de proprietate intelectuala?
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 14:08, 16 Ianuarie 2019
incercati la jurisprudenta

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

s-a gasit solutia aplicarii deciziei 25/2008- in sensul existentei unei sanctiuni Aloysia Aloysia Avand in vedere ca in legatura cu acesta situatie in practica instantelor nu exista o opinie unitara in ceea ce privete consecintele nerespectarii acestor ... (vezi toată discuția)
Diferenta intre tribunal si judecatorie dpm73 dpm73 Buna ziua!As vrea sa stiu si eu, pentru cultura mea generala ,care este diferenta dintre TRIBUNAL si JUDECATORIE (vezi toată discuția)
Jurisprudenta iccj MihaiBucur MihaiBucur Buna seara! Spuneti-mi si mie va rog daca stiti vreun site unde pot gasi intreaga jurisprudenta a Inaltei Curti, caci pe site-urile pe care am intrat pana acum ... (vezi toată discuția)