Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Radiere mașina
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Radiere mașina

Cum pot radia o mașina? Menționez ca este trecută pe numele meu,dar nu am acces la ea si la actele ei deoarece fostul soț nu îmi permite asta.
Pentru a radia din evidenta dv fiscala bunul mobil este necesar sa incheiati un document legal de transferare drept de proprietate auto in sarcina unui tert