Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Eroare expediere mesagerie privata
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Eroare expediere mesagerie privata

Intampin probleme in expedierea mesajelor prin intermediul mesageriei private. Cand doresc sa trimit mesaj apare mentiunea: EROARE INTERNA: Administratorii au fost deja sesizați și vor lua măsuri pentru remedierea acesteia în cel mai surt timp. Ne cerem scuze pentru orice inconvenient.
Aceeasi problema o am indiferent daca scriu de pe telefonul mobil sau de pe calculator prin google chrome sau internet explorer, catre utilizatori, moderatori, consultanti sau administratori.
Manuela Rășină, administrator
Încă nu a fost remediată problema semnalată. Nu pot trimite mesaje, apare mențiunea " mesajul nu poate fi expediat". Va multumesc