Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Difuzare Forum de discutii
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Difuzare Forum de discutii

Incepând cu 12.02 nu am mai primit pe mail acea selectie din forum,care se difuza la 19,30 in zilele lucratoare. Nu mai este distribuita ?
Bună ziua,

E o problemă tehnică pe care sperăm să o rezolvăm în zilele următoare.
Mulțumim pentru înțelegere, o zi frumoasă!

Manuela