Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declaratia unica
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declaratia unica

Buna seara.De ce nu ma pot loga in SPV,desi sunt inregistrat pe site-ul ANAF?Nu -mi recunoaste nici userul si nici parola.Am incercat sa depun "Declaratia unica la adresa data de Dvs."declinica.anaf.ro";dar tot nu functioneaza.Va multumesc.
Buna seara ! Ati incercat sa recuperati parola? Aceiasi problema am avut-o si eu dar am optat pentru recuperare parola si am rezolvat problema accesului.