Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Spor titlu de doctor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Spor titlu de doctor

Buna ziua,
Lucrez la o multinationala cu capital integral de stat (societate aflata in subordinea Ministerului Transporturilor),detin diploma de doctor inginer din anul 2010 si lucrez in domeniul in care am obtinut diploma din anul 2012. Va rog sa-mi raspundeti daca pot beneficia de plata pentru titlu de doctor conform legislatiei actuale.
Legea nr. 153 din 28 iunie 2017 privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice nu va este aplicabila.