avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 268 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... impozitul pe terenul asupra caruia ai numai drept de ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

impozitul pe terenul asupra caruia ai numai drept de folosinta si nu un dreopt de proprietate

daca am un teren supra caruia am numai drept de folosinta platesc impozit ?
de cand si in ce conditii

Alte discuții în legătură

Impozitul pe terenul asupra caruia ai numai drept de folosinta si nu un dreopt de proprietate mada75lina mada75lina daca am un teren supra caruia am numai drept de folosinta platesc impozit ? de cand si in ce conditii (vezi toată discuția)
Cine plateste impozit pentru terenul atribuit pe lg.nr.15/2003? cri_secret_ina cri_secret_ina As dori sa stiu cine este obligat sa plateasca impozit pe terenul atribuit cf.Legii nr.15/2003,privind sprijinul acordat tinerilor pentru construirea ... (vezi toată discuția)
Cabinet medical de medicina a familiei individual, spatiu concesionat de la administratia locala silvica1940 silvica1940 pentru spatiul concesionat al cabinetului individual, acum in 2011, se percepe pe langa redeventa anuala, si impozitul pe cladire . Acest lucru este valabil si ... (vezi toată discuția)