avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 639 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... media zilnica medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

media zilnica medical

Buna

Am un concediu medical cu boala obisnuita pentru aprilie.
In ultiumele 12 luni am avut o intrerupere de 3 luni( lunile noiembrie, octombrie si septembrie).
Pot beneficia de imdemnizatie de concediu medical?
Precizez ca am stagiu de cotizare pentru lunile martie, feb, ian 2019, si decembrie, august-ianuarie 2018.

Multumesc

Alte discuții în legătură

Pot beneficia de indemnizație de medical? VLADUTZA07 VLADUTZA07 Buna Am un concediu medical cu boala obisnuita pentru aprilie. In ultiumele 12 luni am avut o intrerupere de 3 luni( lunile noiembrie, octombrie si ... (vezi toată discuția)
Stagiu cotizare concediu medical rominaduca rominaduca Buna ziua. Imi spuneti va rog ce stagiu de cotizare trebuie sa folosesc ca baza calcul concediu medical? Angajatul este in concediu medical, boala obisnuita, ... (vezi toată discuția)
Refuz plata concediu medical Rodyyy Rodyyy Bună ziua! Soțul meu are stagiu de cotizare 8 zile in februarie 2019 la o firmă,1 zi in august 2019, septembrie, octombrie, noiembrie, decembrie, ... (vezi toată discuția)