Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stock option plan in maternitate / ccc
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stock option plan in maternitate / ccc

Buna ziua,
As dori sa stiu daca putem sa acordam unei angajate actiuni stock option plan pe perioada maternitatii si apoi cat timp are contract suspendat in ingrijire copil.
multumesc!
Se poate acorda asa ceva unei salariate aflate in concediu de maternitate / CCC.