avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 409 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stock option plan in maternitate / ccc
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stock option plan in maternitate / ccc

Buna ziua,
As dori sa stiu daca putem sa acordam unei angajate actiuni stock option plan pe perioada maternitatii si apoi cat timp are contract suspendat in ingrijire copil.
multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:20, 15 Aprilie 2019
Se poate acorda asa ceva unei salariate aflate in concediu de maternitate / CCC.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediul de maternitate loredana vatradornei loredana vatradornei unde trebuie sa merg pentru a depune dosarul pentru concediul de maternitate?ce acte imi trebuie?actele se depun inainte sau dupa ce nasc? (vezi toată discuția)
Prenatal ambrus_marc9 ambrus_marc9 Buna ziua,as dori sa va intreb sunt angajata de 7 luni de zile cand am emrs sa mai interesez ce fel de contract am am aflat ca am contract pe 2 ani de zil am ... (vezi toată discuția)
Maternitate carmencj carmencj Buna-ziua as avea si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva si anume:sunt in concediu pt ingrijirea copilului bolnav de la 5 la 6 ani si as vrea sa mai fac ... (vezi toată discuția)