avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 248 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Stand
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Stand

Bună , de ce autorizații as avea nevoie pentru a vinde suc natural făcut de noi la dozator? Avem SRL, și producerea de sucuri naturale o facem prin program start up nation cu aparate de ultimă generație. IULIA47
Cel mai recent răspuns: Corina89 , utilizator 07:47, 14 Mai 2019
Va trebuiesc aviz sanitar-veterinare, cerificat de producator. Interesati-va la Ministerul Agriculturii intai.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pfa sau atestat de producator + carnet de comercializare? iignat iignat Buna ziua! Am mare nevoie de ajutorul vostru In primavara aceasta as vrea sa deschid o mica afacere, o gradina de legume crescute eco ( fara certificat ... (vezi toată discuția)
Productia, ambalarea si comercializarea sucurilor naturale din fructe si legume thedoughplace thedoughplace Buna ziua, As vrea sa stiu care sunt pasii pe care trebuie sa ii urmez pt a putea produce, ambala si vinde ulterior sucuri naturale din fructe si legume ... (vezi toată discuția)
Plantatie de capsuni și procesare Daniela180 Daniela180 Bună ziua! Am si eu o intrebare. Am o plantatie de capsuni si am certificat de Producator de Capsuni. As vrea sa procesez fructele pentru a obtine dulceata ... (vezi toată discuția)