Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Stand
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Stand

Bună , de ce autorizații as avea nevoie pentru a vinde suc natural făcut de noi la dozator? Avem SRL, și producerea de sucuri naturale o facem prin program start up nation cu aparate de ultimă generație. IULIA47
Va trebuiesc aviz sanitar-veterinare, cerificat de producator. Interesati-va la Ministerul Agriculturii intai.