Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am nevoie de buletin pt a cumpara o masina sh?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am nevoie de buletin pt a cumpara o masina sh?

Buna ziua, vreau sa-mi cumpar o masina second hand si vreau sa stiu daca am nevoie de buletin? am buletinul expirat si as dori sa stiu daca pot cumpara aceasta masina si incheia actele necesare cu permisul, sau am nevoie de buletin? multumesc!
Buna ziua,
Aveti nevoie de C.I.