avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 701 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Serie sașii nu se vede
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Serie sașii nu se vede

Bună ziua! Am cumparat un golf 5 din Franta , pe data de 5 sunt programat la RAR, doar ca am o problema , sub parbriz nu se vede seria de sașii, in rest este vizibil peste tot( pe caroseria, pe motor). Eu cred ca a fost schimbat parbrizul si cand am achiziționat o nu am fast atent. Credeti ca ar fi vre o problema la RAR???
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 20:35, 1 Iulie 2019
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Orice vehicul detine pansonata seria sasiu in mai multe locuri bine cunoscute de inspectorii RAR

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inmatriculare masina rares85 rares85 Buna ziua Ce posibilitate am sa inmatriculez o masina adusa din germania si ducand-o la r.a.r sa gasit ca seria caroserie prezinta un cordon de sudura,seria ... (vezi toată discuția)
Pot da r.a.r ul în judecata Irihon Irihon Bună ziua. A o mare problema care ma frământă de 2 luni. Am cumpărat o mașină din Germania. Eu lucrând acolo am achiziționat mașină dintr-un parc ... (vezi toată discuția)
Masina second hand din germania NNorbert NNorbert Buna ziua M-am gandit sa-mi achizitionez o masina second-hand din Germania. Masina este un Vw Passat, dupa verificarea seria sasiului(online) am ... (vezi toată discuția)