Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Serie sașii nu se vede
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Serie sașii nu se vede

Bună ziua! Am cumparat un golf 5 din Franta , pe data de 5 sunt programat la RAR, doar ca am o problema , sub parbriz nu se vede seria de sașii, in rest este vizibil peste tot( pe caroseria, pe motor). Eu cred ca a fost schimbat parbrizul si cand am achiziționat o nu am fast atent. Credeti ca ar fi vre o problema la RAR???
Orice vehicul detine pansonata seria sasiu in mai multe locuri bine cunoscute de inspectorii RAR