Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Revocare acces dosar fiscal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Revocare acces dosar fiscal

Buna ziua,
Vream ca persoana care a depus declaratiile pana acuma sa i se revoce accesul la dosarul fiscal.

Cum fac ..ce declaratie depun ...formular 151?...trebuie insotit si de documente ....care sunt acestea?
Multumesc

george-neagu, moderator
Sunt doua tipuri de acces : pentru depunere declaratii online si pentru acces la SPV.
Posibilitatea de a retrage cuiva dreptul de depunere online exista (se urmeaza aceeasi procedura, doar solicitarea difera). Din ce stiu - nu exista inca procedura pentru revocarea accesului la SPV.