Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Eliberarea actelor de studi
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Eliberarea actelor de studi

Buna seara ! Vreau sa imi retrag de la scoala postliceala de asistent generalist care m-au exmatricular diploma de absolvire de la liceu ? Este normal sa platesc taxa pentru eliberarea documentelor care imi apartin ?
Solicitati scolii temeiul legal al impunerii taxei ptr eliberarea diplomei de bac.