avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 576 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Eliberarea actelor de studi
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Eliberarea actelor de studi

Buna seara ! Vreau sa imi retrag de la scoala postliceala de asistent generalist care m-au exmatricular diploma de absolvire de la liceu ? Este normal sa platesc taxa pentru eliberarea documentelor care imi apartin ?
Cel mai recent răspuns: cyan , moderator 20:14, 13 Iulie 2019
Solicitati scolii temeiul legal al impunerii taxei ptr eliberarea diplomei de bac.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Va rog sa ma ajutati,daca se poate anucy anucy Buna ziua,sora mea cea mica aterminat scoala post liceala sanitara in anul 2001,nu a profesat,acum insa sa inscris la ordinul asistentilor pentru stagiu.face ... (vezi toată discuția)
Echivalare diplome Pietro vitale Pietro vitale Buna seara. In 2009 am absolvit scoala postliceala sanitara fapt pentru care am obtinut o diploma de asistent generalist. Ulterior nu am folosit-o deoarece am ... (vezi toată discuția)
Asistent radiolog Narcis98 Narcis98 Bună ziua! Am o problema... Am absolvit o școală postliceala de asistenți.. Am diploma dar cei de la OAMGMAMR nu vor sa îmi pună stampila de libera ... (vezi toată discuția)