avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 224 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale URGENT model cerere inscriere la masa credala
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

URGENT model cerere inscriere la masa credala

va rog sa ma ajutati cu un model de cerere de inscriere la masa credala pentru o socitate care a intrat in faliment!

multumesc
Cel mai recent răspuns: leasu daniela-stefania , utilizator 09:12, 7 Iulie 2006
iti pot trimite eu cu conditia sa-mi spui cum sa atasez fisierul
nu ntrebuie sa atasezi fisierul. da copy- paste de unde ai tu salvat fisierul ca dintr-un document word intr-un alt fisier word.
buna dimineata
iti trimit un model de declaratie fiscala



PRIMARIA MUNICIPIULUI CRAIOVA
Nr.__________/__________200
Dosar nr. ____/F/______


Domnule Presedinte,

(DENUMIRE CREDITOR), cu sediul ______________________________, prin reprezentanţii săi legali, în temeiul art 77 din Legea nr. 64/1995 privind procedura reorganizării judiciare şi a falimentului, republicată, formulează prezenta,



DECLARATIE DE CREANTA



Împotriva debitorului _____________________________________, cu sediul în localitatea ____________________________________, avînd codul de inregistrare fiscală ___________, cu suma de ________ lei (RON), având următoarea structură:



Total obligatii _______ lei (RON)





Director Cons. Juridic






daca nu ai inteles contacteaza-ma ca-ti trimit modelul de la SC la SC
Ultima modificare: Marți, 30 Mai 2006
Romică Stoica, Consilier juridic



va rog sa ma ajutati cu un model de cerere de inscriere la masa credala pentru o socitate care a intrat in faliment!

multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Model delegatie nadia_odagiu nadia_odagiu Ma ajutati va rog cu un mode-cadru de delegatie?vreau sa deleg angajatii sa mearga la un client si sa prezinte oferta firmei (vezi toată discuția)
Model decizie asociat unic ContSters115447 ContSters115447 as dori un model pt decizie asociatului unic de a infiinta un punct de lucru,si daca se cere ca decizia sa aiba un numar eu de unde stiu ce numar sa pun? (vezi toată discuția)
Cerere inscriere la masa credala iancu123 iancu123 imi poate cineva trimite o cerere tip de inscriere la masa credala? email : clarviziunee@yahoo.com (vezi toată discuția)