Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale URGENT model cerere inscriere la masa credala
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

URGENT model cerere inscriere la masa credala

va rog sa ma ajutati cu un model de cerere de inscriere la masa credala pentru o socitate care a intrat in faliment!

multumesc
iti pot trimite eu cu conditia sa-mi spui cum sa atasez fisierul
nu ntrebuie sa atasezi fisierul. da copy- paste de unde ai tu salvat fisierul ca dintr-un document word intr-un alt fisier word.
buna dimineata
iti trimit un model de declaratie fiscala

PRIMARIA MUNICIPIULUI CRAIOVA
Nr.__________/__________200
Dosar nr. ____/F/______

Domnule Presedinte,

(DENUMIRE CREDITOR), cu sediul ______________________________, prin reprezentanţii săi legali, în temeiul art 77 din Legea nr. 64/1995 privind procedura reorganizării judiciare şi a falimentului, republicată, formulează prezenta,

DECLARATIE DE CREANTA

Împotriva debitorului _____________________________________, cu sediul în localitatea ____________________________________, avînd codul de inregistrare fiscală ___________, cu suma de ________ lei (RON), având următoarea structură:

Total obligatii _______ lei (RON)

Director Cons. Juridic

daca nu ai inteles contacteaza-ma ca-ti trimit modelul de la SC la SC
Romică Stoica, Consilier juridic

va rog sa ma ajutati cu un model de cerere de inscriere la masa credala pentru o socitate care a intrat in faliment!

multumesc