avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 531 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... armata in economia nationala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

armata in economia nationala

Buna ziua. Daca am efectuat stagiul militar in economia nationala la ce arhiva ma adresez la Pitesti ,pentru ca sunt 2 unitati ? Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:30, 4 Septembrie 2019
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Unitatii Militare 02405 Pitesti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua! cum aș putea să rezolv o adeverință că tata ... goldeneye35 goldeneye35 Bună ziua! Cum aș putea să rezolv o adeverință că tata a fost prizonier de război? Aș avea nevoie pentru pensie de urmaș. Menționez că nu avem nici ... (vezi toată discuția)
Um/spor de vechime gr. 2 mymymymy mymymymy Buna ziua,-( DOSAR DE PENSIONARE ) -Pt. cei care a lucrat la M.F.A. se acorda spor de vechie gr. 2. Fratele meu a lucrat( matriter) la AEROFINA 10 ani(era ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am lucrat intr-o unitate militara. mi-am pierdut cartea ... Dcaradim Dcaradim Buna ziua, Am lucrat intr-o unitate militara. Mi-am pierdut cartea de munca si as vrea sa-mi scot adeverinta de vechime de la aceasga unitate militara. Cum ... (vezi toată discuția)