Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... armata in economia nationala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

armata in economia nationala

Buna ziua. Daca am efectuat stagiul militar in economia nationala la ce arhiva ma adresez la Pitesti ,pentru ca sunt 2 unitati ? Multumesc!
Unitatii Militare 02405 Pitesti.