avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 549 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Licitatie inchiriere conform Codului Administrativ
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Licitatie inchiriere conform Codului Administrativ

Conform art.334 documentatia de atribuire trebuie sa contina o fisa de date a procedurii, ma poate ajuta cineva cu un model??un model cadrul al contractului de inchiriere adaptat Codului Administrativ? Va multumesc anticipat!
Ultima modificare: Marți, 24 Septembrie 2019
pincag, utilizator

Alte discuții în legătură

Caiet de sarcini - model - luciamanta luciamanta Buna ziua! Ma poate ajuta cineva, vă rog, cu un model de caiet de sarcini pentru o licitatie? Stie cineva care ar fi cadrul legislativ pe care il pot ... (vezi toată discuția)
Contestatie caiet sarcini utc utc Buna ziua, Va rog, un model contestatie caiet sarcini. Am participat la o licitatie si in caietul de sarcini este trecu la documentele firmei certificat de ... (vezi toată discuția)
Garantia de buna executie-licitatii publice marina08 marina08 Buna ziua, am participat la o licitatie -cerere de oferte-unde am fost declarati inacceptabili pe motiv ca am declarat o garantie de buna executie de 24 luni ... (vezi toată discuția)