Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Licitatie inchiriere conform Codului Administrativ
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Licitatie inchiriere conform Codului Administrativ

Conform art.334 documentatia de atribuire trebuie sa contina o fisa de date a procedurii, ma poate ajuta cineva cu un model??un model cadrul al contractului de inchiriere adaptat Codului Administrativ? Va multumesc anticipat!
pincag, utilizator