Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Somaj

Bună ziua,
Dacă sunt în șomaj și rămân însărcinată trebuie sa duc adeverință de la șomaj la medic?
Și dacă șomajul îmi întra pe card mai trebuie sa primesc și cupon?
Mulțumesc!
Trebuie dusa adeverinta la medic ca sunteti somer .
Mulțumesc!
Mai primesc cupon de șomaj dacă banii îmi întra pe card?