Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... eroare cheltuieli judecată
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

eroare cheltuieli judecată

Am primit hotararea instantei, cu drept de apel.
Nu am ce sa ii reprosez instantei in apel privind hotararea pe fond, dar am impotriva cheltuielilor de judecata.

Pot introduce apel cerand reexaminarea cheltuielilor de judecată?
Nu.reexaminare ci chiar apel în ceea ce privește cheltuielile.
In ce consta nemulțumirea sunt prea mari,nu au fost acordate etc.