Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajare pensionara
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajare pensionara

Buna ziua!
Contabila se pensioneaza. O reangajez.Legea zice ca trebuie sa-i fac contract pe determinata.Ii fac pe 36 luni.Ce fac dupa aceasta perioada, daca o sa vrem sa mai lucreze pt. noi?
Ii puteti face si pe durata nedeterminata c.i.m....