Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... LABORATOR TEHNICA DENTARA POATE AVEA MAI MULTE PUNCTE ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

LABORATOR TEHNICA DENTARA POATE AVEA MAI MULTE PUNCTE DE LUCRU?

BUNA ZIUA! VA ROG SA-MI SPUNETI DACA UN LABORATOR TEHNICA DENTARA POATE AVEA MAI MULTE PUNCTE DE LUCRU? FAC PRECIZAREA CA LTD SUNT INREGISTRATE NUMAI LA ANAF NU LA REGISTRUL COMERTULUI, AVAND IN VEDERE CA ESTE O PROFESIE REGLEMENTATA DE LEGE SPECIALA - LEGEA 96/2007
Da.
MULTUMESC . PUTETI VA ROG SA-MI DATI SI O BAZA LEGALA?