Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Monitorizare video + audio
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Monitorizare video + audio

Buna ziua!
In cadrul companiei in care sunt angajata se doreste montarea unor camere de supraveghere in spatiul de lucru (exclus birourile) atat video cat si audio.
Va rog sa imi spuneti daca sunt legale si cele cu monitorizare audio.
Multumesc anticipat!
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_489...
si aici: www.avocatnet.ro/articol_526...