Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Care sunt pasii urmatori
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Care sunt pasii urmatori

Daca am facut plangere penala in luna aprilie si nu am primit nimic pana acum,nici o instiintare ce pot face?
Buna seara
Formulati o cerere catre parchetul caruia v-ati adresat si solicitati-ii sa va spuna stadiul cercetarilor.