avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 597 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Care sunt pasii urmatori
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Care sunt pasii urmatori

Daca am facut plangere penala in luna aprilie si nu am primit nimic pana acum,nici o instiintare ce pot face?
Cel mai recent răspuns: Gabriel Klein Kiritescu , utilizator 22:26, 23 Decembrie 2019
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna seara
Formulati o cerere catre parchetul caruia v-ati adresat si solicitati-ii sa va spuna stadiul cercetarilor.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Etape procedurale prealabile intr-o plangere penala carasclaudiu carasclaudiu Buna ziua. Am facut si depus la parchetul de pe langa judecatorie o plangere penala! Am fost chemati cei implicati (eu, invinuitul si 3 martori) la politie ... (vezi toată discuția)
Plangere penala pop_maria pop_maria s-a facut o plngere impotriva mea la sectia de politie din comuna in care locuiesc.....am fost instiintata verbal prin fratele meu de catre organul de ... (vezi toată discuția)
Dosar penal qeruta qeruta buna sera am depus 2 plangeri la poltie dosarele au fost trimse la parchet pe data de 20 octombrie2010.de la politie mi sa spus ca i sa facut dosare penale ... (vezi toată discuția)