Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Carte imobil
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Carte imobil

Bună seara! Unde pot găsi sa cumpăr o carte de imobil Menționez ca blocul este din 2018 și vrem sa întocmim aceasta carte de imobil Va mulțumesc frumos!
In mod normal sectia de politie de care apartineti ar trebui sa va doteze cu acest document, dar o sa fiti refuzata cu scuza ca sa vedeti nu mai avem...
Solicitati-le sa va traga la xerox o pagina si va puteti intocmi dvs. o asemnea carte.
Mai puteti incerca la o librarie mai rasarita, insa ceea ce este important si retineti acest lucru - organele de politie de care apartineti, desemneaza responsabilul cartii de imobil (desigur, la propunerea dvs.).
Daca imi dati o adresa de mail, va pot face / trimite o copie a unei file dintr-o carte de imobil.
Mai trebuie sa stiti ca pastrarea, actualizarea si utilizarea datelor din cartea de imobil de catre persoana desemnata in acest sens, se face cu respectarea dispozitiilor Legii nr. 677/2001 pentru protectia persoanelor cu privire la datele cu caracter personal si libera circulatiei a acestor date.
Cititi si de aici:
[ link extern ]

Mai puteti cauta subiecte -discutii pe Google.
Succes!
Adam Grecu, utilizator