avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 575 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod clasificare statie incarcare masini electrice
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod clasificare statie incarcare masini electrice

Buna ziua! Va rog sa-mi raspundeti daca identificati codul de clasificare pentru statie incarcare masini electrice. Eu am parcurs catalogul dar nu gasit un cod potrivit. Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Ioan Petru Butariu , Contabil 17:46, 20 Ianuarie 2020
Daca nu gasiti altul atunci folositi unul din cele de jos, in functie de specificul activatii:

2.1.28. Alte echipamente tehnologice (mașini, utilaje și instalații de lucru) neregăsite în cadrul subgrupei 2.1.

2.1.16.6. Alte mașini, utilaje și instalații neregăsite în cadrul clasei 2.1.16.

3.4. Alte active corporale neregăsite în cele specificate la grupa 3.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incadrare cod clasificare blindu blindu Societatea noastra a achizitionat un distrugator de documente in valoare de 47.532,72 lei, distrugator incadrat la codul de clasificare 3.24 \\"alta aparatura ... (vezi toată discuția)
Panouri solare film film CARE ESTE CCODUL DE CLASIFICARE A MIJLOCULUI FIX ,,PANOURI SOLARE\". VA MULTUMESC! (vezi toată discuția)
Ce categorie de echipamente intra la echipament tehnologi in cadrul programului startup nation theo-kite theo-kite de exemplu pentru o firm acare desfasoara activitati sportive prin codul CAEN, achizitionarea de echipamente sportive se poate incadra la echipament ... (vezi toată discuția)