Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod clasificare statie incarcare masini electrice
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod clasificare statie incarcare masini electrice

Buna ziua! Va rog sa-mi raspundeti daca identificati codul de clasificare pentru statie incarcare masini electrice. Eu am parcurs catalogul dar nu gasit un cod potrivit. Multumesc!
Daca nu gasiti altul atunci folositi unul din cele de jos, in functie de specificul activatii:

2.1.28. Alte echipamente tehnologice (mașini, utilaje și instalații de lucru) neregăsite în cadrul subgrupei 2.1.

2.1.16.6. Alte mașini, utilaje și instalații neregăsite în cadrul clasei 2.1.16.

3.4. Alte active corporale neregăsite în cele specificate la grupa 3.