avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 618 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Munca la un depozit angro!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Munca la un depozit angro!

Buna ziua!lucrez la un depozit angro,si as vrea sa stiu la munca aceasta grea se da grupa?multumesc.
Ultima modificare: Miercuri, 22 Ianuarie 2020
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: ronaldo77 , utilizator 20:02, 14 Februarie 2020
Puteti beneficia numai in situatia in care angajatorul a intocmit, anual, in perioada lucrata, documentele cerute de legislatia in vigoare, a obtinut avizul ITM/ Inspectia muncii pentru incadrarea locurilor de munca in conditii deosebite/speciale de munca , iar dvs. ati fost nominalizat prin decizie interna la un astfel de loc de munca pentru care s-a primit avizul ITM-ului..
Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Grupa a ii a de muncă Roony Roony Conducătorii auto profesioniști de agabaritice sunt încadrați în grupa a II a de muncă????? Mulțumesc! (vezi toată discuția)
Despre dreptul de a beneficia de grupa ii Elena Tescaru Elena Tescaru Fratele meu a lucrat la o cooperativa mestesugareasca, care realiza obiecte din cauciuc. Poate beneficia de grupa II? Va multumesc anticipat. (vezi toată discuția)
Grupa de munca aallynaa aallynaa Buna ziua, Am lucrat ca tehnician mecanizare in cadrul I.F.E.T. Deva. Va rog sa imi spuneti daca primesc grupa pentru aceasta perioada. Multumesc. (vezi toată discuția)