Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Munca la un depozit angro!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Munca la un depozit angro!

Buna ziua!lucrez la un depozit angro,si as vrea sa stiu la munca aceasta grea se da grupa?multumesc.
george-neagu, moderator
Puteti beneficia numai in situatia in care angajatorul a intocmit, anual, in perioada lucrata, documentele cerute de legislatia in vigoare, a obtinut avizul ITM/ Inspectia muncii pentru incadrarea locurilor de munca in conditii deosebite/speciale de munca , iar dvs. ati fost nominalizat prin decizie interna la un astfel de loc de munca pentru care s-a primit avizul ITM-ului..
Multumesc