Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Vanzare haine pe pagina si grupuri de facebook
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Vanzare haine pe pagina si grupuri de facebook

Buna ziua
Unde se poate reclama o pagina si un grup al unei persoane fizice care aduce e la Turci toate mizeriile de haine , fake-uri si le vinde pe aceasta pagina ? Nu declara nimic , face evaziune .... haine prost calitativ.
Buna ziua,
Incercati la ANAF-pentru evaziune, daca nu elibereaza bon/factura- si politie, pentru "copiere de brand"- daca copiaza brand-uri cunoscute.
O sa formulez o reclamatie online catre ANAF ..... poate ca vor lua masuri
Cu un link , o adresa , ma poate ajuta cineva ?
Am intrat pe siteul ANAF si nu am gasit sa pot face o sesizare.... este greoi si incalcit