Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Somaj tehnic
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Somaj tehnic

Cum se obtine somajul tehnic in conditiile actuale cu corona virus ,eu lucrez la restaurant si am fost trimis in concediu fara plata si restaurantul sa inchis.
Daca v-a trimis in CFP , atunci nu prea mai aveti cum sa beneficiati de somaj tehnic.