Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Poprire pensie
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Poprire pensie

Buna ziua, am o poprire pe pensie de 1 an de la credius ifn, defapt sunt 3 executari de la ei. Stiti cumva daca este valabila suspendarea pe stare de urgenta la executare? Astazi am luat pensia si nu mi sa suspendat, dar am inteles ca se vor restitui in mai banii retinuti? Este adevarat? Ca am citit pe internet si sunt cam confuz daca se aplica la orice datorie suspendarea executarii silite. Va multumesc mult!
Stie cineva va rog??