Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Raportare inactivitate catre Anaf
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Raportare inactivitate catre Anaf

Nu sunt activ ca PFA din 18 03 2020,din cauza Covid-19 (Azi 1 mai 2020). Asa stiu ca trebuie sa depun F4109 (pentru luna aprilie 2020) pentru inactivitate cu casa de marcat. Intreb daca mai trebuie depus si un alt document sau nu? Multumesc.
HUBARDONI, utilizator
Nu.
Multumesc frumos.