Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Încadrare topicuri în categoria dorită de utilizator
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Încadrare topicuri în categoria dorită de utilizator

Daca pun o intrebare pe care eu o consider ca are legatura intr-o anumita categorie din forum, pot sa fac in asa fel sa apara in acea categorie? Vad ca aplicatia nu-mi da voie sa o dirijez eu, vad ca se deschide automat sau probabil aleatoriu in categorii de forum care nu are legatura cu subiectul topicului. Rog explicatii!
Bună ziua,

Încadrarea subiectelor nu este aleatorie. Nu ați nimerit pe site-ul Loteriei :) Categoria e aleasă în funcție de cuvinte-cheie. Sigur că, dacă sunt mai multe astfel de cuvinte, pot apărea erori.

Citiți cu atenție mesajul care apare după ce vi se publică întrebarea. Puteți schimba forumul unde a ajuns, puteți edita și titlul:
PONT încadrarea discuției într-un forum relevant crește șansele ca ea să primească răspunsuri
schimbă forum

Sau folosiți butonul Raportează abuz și scrieți unde ați dori să fie mutată.
Dacă alegerea dvs. e potrivită, o vom muta acolo.
Manuela Rășină, administrator
Mulțumesc!