avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 114 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Al treilea copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Al treilea copil

Al treilea copil
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:22, 3 August 2020
Sa fie sanatos!
Noi cu ce va putem ajuta?
Doriti detalii despre concediu de maternitate, indemnziatia CCC ... reveniti cu astfel de informatii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Venituri impozabile pentru indemnizatie de crestere a copilului isabelap isabelap Buna ziua! Speta este urmatoarea: pesraona angajata pe data de 6 iunie 20012, intra in concediu de maternitate la data de 19 aprilie 2013, deci pana in acest ... (vezi toată discuția)
Aș vrea să știu și eu dacă soția mea beneficiază de concediu de creștere a copilului dacă e în șomaj de la scoala Ionutgheorghe Ionutgheorghe Soția mea beneficiază de șomaj de la școală, a născut pe 20 ianuarie 2016 și mai are șomaj până pe 24 februarie.am întrebat la ajofm dar nu mi-au ... (vezi toată discuția)
Concediere in concediu prenatal S-elena S-elena Buna ziua, as vrea sa va expun pe scurt situatia mea si sa va rog sa ma ajutati cu un raspuns: firma la care lucrez se afla in insolventa si urmeaza sa faca ... (vezi toată discuția)